Gjuhe

Kapuçët me rreze

Furrat me avull

Furrat

Furrat me mikrovalë

Duke krijuar
Estetikë klasike

a1

Kapuç i ri me rreze të integruar A830

Qetë, zvogëloni nivelin e zhurmës në 42dB me kushinetën e heshtur të topit.
Motor i qëndrueshëm, i avancuar i mbyllur plotësisht me sistem të ri ftohje bakri.Të zgjasë përgjithmonë.
Eco, kurseni deri në 30% të konsumit të energjisë me funksionim shumë efikas.
Më shumë
Accurate Temperature Yummy Taste22

Furrë elektrike e integruar R312

Panele xhami e zezë inox, Pasqyrë e zezë klasike, e thjeshtë dhe me stil;Dorezë super e gjatë aliazh alumini të cilësisë së lartë, e lëmuar dhe e lëmuar, e lehtë për t'u hapur dhe mbyllur;Dorezë fleksibël kërcyese, e padukshme me një prekje në çast, me butonin e prekjes për të sjellë përvojën e përsosur të funksionimit të përshtatshëm;
Më shumë
4000m2
Regjistrimi i qindra mijëra eksperimenteve nga laboratori ynë i nivelit shtetëror 4000 ㎡.
3500W+
Mbi 35000000 familje po shijojnë gatimin e lehtë nga Robam në mbarë botën.
10,000+
10000+ dyqane me pakicë
4000m2
Regjistrimi i qindra mijëra eksperimenteve nga laboratori ynë i nivelit shtetëror 4000 ㎡.

Video

Krijo gjithë fantazinë e ëmbël të jetës së kuzhinës për qeniet njerëzore
Më shumë

Theksoni Lajmet

Gjatë 43 viteve të fundit, robam i është përkushtuar ndërtimit më afër
Pioneer in the Kitchen Appliance Industry! ROBAM 5G Smart Factory is Coming!

Pionier në industrinë e pajisjeve të kuzhinës!ROBAM 5G Smart Factory po vjen!

Anije me karrocë logjistike 5G, monitorim inteligjent i kamerës së realitetit të shtuar 5G, skaneri i barkodit 5G skanon kudo dhe ngarkon të dhënat e prodhimit... Më 15 prill, me mbështetjen teknike të China Mobile Communications Group dhe Huawei, prodhimi inteligjent dixhital i ROBAM...
Two ROBAM products won the Red Dot Design Award

Dy produkte ROBAM fituan çmimin Red Dot Design

Më 25 mars u shpall çmimi gjerman Red Dot Design, i njohur si “Oscar Award” në industrinë e dizajnit industrial.ROBAM Range Hood 27X6 dhe Integrated Steaming & Baking Machine C906 ishin në listë.Çmimi Red Dot Design, gjermani "IF Award" dhe Am...
ROBAM Range Hood – No.1 in Global Sales for 6 Consecutive Years

ROBAM Range Hood – Nr.1 ​​në Shitjet Globale për 6 Vite Rradhazi

Kohët e fundit, sipas të dhënave nga Euromonitor International, një organizatë globalisht autoritative e kërkimit të tregut, nga viti 2015 deri në 2019, aspiratorët e gamës ROBAM kanë udhëhequr shitjet globale për gjashtë vjet rresht, duke konsoliduar më tej themelet e ROBAM për krijimin e një sytjenaje globale...

Na kontaktoni

Për të krijuar jetën njerëzore të kuzhinës gjithë mall të mirë
  • Facebook
  • Linked in
  • Youtube
Na kontaktoni tani
+86 0571-86280607